Інститутом соціокультурного менеджменту (ІСКМ) оголошується конкурс на участь в онлайн-заходах «Як проводити ефективні вебінари?» в рамках проєкту «Інструменти розвитку місцевої активності в умовах кризи», що реалізується за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation (BST).
До подання анкет запрошуються учасники та учасниці освітніх проєктів ІСКМ з Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Київської, Полтавської, Черкаської, Чернівецької, Хмельницької областей.
Загальна тривалість залучення учасників до проєкту – три місяці. Навчання та активність учасників та учасниць базується на методиці проведення онлайн-заходів, що розроблена науковими консультантами та тренерами ІСКМ.
Етапи участі в проєкті:
- Відібрані учасники та учасниці будуть залучені до участі у двох вебінарах «Як проводити ефективні вебінари?», де отримають знання та практичні методики проведення онлайн-заходів. Кожен учасник отримає методичний гайд проведення онлайн-заходу, зокрема, вебінару.
- Після навчання на вебінарах, учасники та учасниці будуть об’єднані у чотири групи для розробки власних тематичних вебінарів.
- Кожна група учасників буде проводити розроблені ними вебінари для інших учасників та учасниць проєкту для закріплення практичних навичок та отримання рекомендацій/порад від проєктної команди.
- По завершенню навчання учасники та учасниці отримають сертифікати про проходження навчання.
Протягом всієї реалізації проєкту учасникам/учасницям буде надаватися методична підтримка з питань реалізації онлайн-заходів.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити: АНКЕТА_Як проводити ефективні вебінари
Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну адресу ngo.iscm@gmail.com до 24:00 31 грудня 2020 року (у темі листа зазначити «Конкурс_ Як проводити ефективні вебінари»).
З будь-яких питань пишіть, будь ласка, на пошту ngo.iscm@gmail.com, або телефонуйте за номером +38 (066) 351 96 93 (Анастасія Шевченко, асистентка проєкту «Інструменти розвитку місцевої активності в умовах кризи»).
Сторінка у Facebook: Інститут соціокультурного менеджменту
Детальніше про проєкт:
Проєкт “Інструменти розвитку місцевої активності в умовах кризи”