14-15 жовтня під Львовом було проведено конференцію «Соціальна анімація для розвитку культури та громад», яка стала підсумковою для дворічного проекту «Школа громадської участі». Проект реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч. С. Мотта.
Особливістю проекту “Школа громадської участі” стало не лише її насичення необхідними тренінговими модулями із розвитку місцевих громад, а й реалізація учасниками ініціатив у власних громадах.
Участь у конференції взяли представники 12 областей України, які не лише дізнавалися про розвиток громад та благодійності від провідних українських спеціалістів, а й ділилися власними практиками.
Конференція складалася як із пленарних засідань, так і з тренінгових сесій, також усі охочі мали змогу виступити під час “вільного мікрофону”.
Під час конференції були проведені наступні тренінгові сесії:
«Розвиток благодійництва на базі осередків громадської активності(ОГА)», тренер Руслан Краплич.
«Соціальний поворот у сучасному мистецтві», тренер Марія Гончар.
«Налагодження ефективної співпраці між ЦМА, партнерами та спонсорами», тренер Сергій Слинько.
«Соціальне телебачення. Регіональний аспект», тренери Олена Кваша та Дарина Романська та майстер-клас «Мультплощадка позитивних змін: анімація», тренери Олександр Мітьков та Віталій Моргун.
Всього за 2 роки проекту під час участі на школі навчання пройшли 60 громадських активістів із 34 громад України, які вже активно працюють над розвитком не лише своїх громад, а й реалізують міжрегіональні проекти.