Учасники заходу – члени районного Парламенту дітей, учні шкіл № № 3, 4 і гімназії м. Мала Виска (Кіровоградська обл.), Учні шкіл Львова, Добропілля та Краматорська (Донецька обл.) На телемості були присутні учні 11 класу ЗОШ № 8.
Мета проекту – об’єднання навколо ідеї державності України, використовуючи сучасні медіа Інтернет-ресурси, ровесників з різних регіонів України (західний, центральний і східний) і налагодження подальшого партнерства між ними.
Після привітання модераторів телемосту – Леонід Жовтило, працівник райдержадміністрації м. Мала Виска; Забродська Наталя, громадський активіст м. Львова; Іванна Бруцкая, завідуюча відділом обслуговування ЦМБ м. Добропілля; Станіслав Черногор, Фонд розвитку громади, м. Краматорськ – кожен з учасників телемосту презентував своє місто.
Ведучий бібліограф ЦМПБ ім. М. Горького м. Краматорська Валентина Крихтенко представила місто за допомогою презентації «Краматорськ – індустріальний центр Північного Донбасу!”. До речі, презентація складена з п’яти туристських маршрутів по місту Краматорську, в розробці яких брали участь і юні краєзнавці міста. Презентаційні карти своїх міст представили і інші учасники телемосту.
Також, всі учасники заходу представили школи і бібліотеки та розповіли про свою діяльність. На жаль не все було технічно чітко, але всі розуміли, про що йде мова.
Приклади з громадської діяльності представлених міст України доводять, що життя і в невеликих містах, і в таких, як Львів і Краматорськ, вирує. Приємно, що молодь виступає зі своїми ініціативами і успішно реалізує їх в школах або в публічних бібліотеках. Побажання всіх учасників телемосту – зустрітися в цій аудиторії та продовжити спілкування. Домашнє завдання – підготовка фото колажу за результатами заходу.
Приємно відмітити, що серед модераторів телемосту є учасники “Школи громадської участі”, яка проводиться Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта. Зокрема Наталія Забродська відмітила “Захід був справді дуже позитивний та об`єднуючий. Завдяки Вашій програмі (ред. – “Школа громадської участі”) ми могли познайомитись і реалізувати його!”