19 квітня 2011 року у м. Дніпропетровськ відбулася прес-конференція «Суспільство та заклади культури: шляхи та методи ефективної взаємодії» в рамках Національного проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Спільний шлях у майбутнє»*. На ній широкому загалу було презентовано успішні моделі діяльності Центрів місцевої активності як у м. Дніпропетровськ, так і в інших регіонах України, результати діяльності проекту «Спільний шлях у майбутнє».
«Не у всіх сільських громадах Дніпропетровської області існують громадські або благодійні організації. І ми бачимо, що там, де вони є починаються інноваційні процеси та залучаються інвестиції на місцевий розвиток», – запевняє Наталія Стаднічук, віце-президент Центру «Тамариск».
«Запорукою успіху закладів культури може стати орієнтація у своїй діяльності на потреби клієнтів і тільки після здійснення заходів, які б відповідали потребам громадян такі заклади отримають визнання суспільства в тому числі і матеріальне», – радить Лев Абрамов, директор Інституту соціокультурного менеджменту.
Прес-конференція проводилася громадською організацією Інститут соціокультурного менеджменту разом із партнером в Дніпропетровській області Центром підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск».
Учасниками прес-конференції були представники громадських організацій, засобів масової інформації.
* Проект «Спільний шлях у майбутнє» реалізується організацією «Інститут соціокультурного менеджменту» (ІСКМ) в рамках Програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact. Inc., завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенцію США з міжнародного розвитку (USAID). Думки, викладені в даному матеріалі, є винятковою відповідальністю ІСКМ і можуть не співпадати з точкою зору USAID, уряду США та Pact. Inc.